Вітамін С 500 мг таблетки з апельсиновим смаком №10

КОД: 202895
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Вітамін С 500 мг таблетки з апельсиновим смаком №10-02

Наявність:Є в наявності

13,10 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)
 • Форма товару: Таблетки
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/5623/01/01
Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)
  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  ВІТАМІН С 500

  (Vitamin C 500)


  Склад:

  діюча речовина: ascorbic acid;

  1 таблетка містить кислоти аскорбінової (вітаміну C) 0 2 г натрію аскорбату 0 337 г (що відповідає 0 3 г кислоти аскорбінової);

  допоміжні речовини:

  таблетки з персиковим смаком

  сорбіт (E 420) аспартам (E 951) калію ацесульфам целюлоза мікрокристалічна кальцію стеарат ароматизатор персик кремнію діоксид колоїдний безводний барвник куркумин          (Е 100);

  таблетки з апельсиновим смаком

  сорбіт (E 420) аспартам (E 951) калію ацесульфам целюлоза мікрокристалічна кальцію стеарат ароматизатор апельсин кремнію діоксид колоїдний безводний барвник жовтий захід FCF (Е 110);

  таблетки з лимонним смаком

  сорбіт (E 420) аспартам (E 951) калію ацесульфам целюлоза мікрокристалічна кальцію стеарат ароматизатор лимон кремнію діоксид колоїдний безводний барвник хіноліновий жовтий (Е 104).


  Лікарська форма.  Таблетки жувальні.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  таблетки з персиковим смаком

  таблетки світлого коричнево-жовтого кольору з включеннями жовтого та/або жовто-оранжевого кольору круглої форми з плоскою поверхнею рискою та фаскою. На поверхні допускаються вкраплення білого кольору;

  таблетки з апельсиновим смаком

  таблетки рожево-оранжевого кольору круглої форми з плоскою поверхнею рискою та фаскою або круглої форми з плоскою поверхнею на одній зі сторін нанесено фігурний рисунок у вигляді розрізу цитруса. На поверхні допускаються вкраплення білого кольору;

  таблетки з лимонним смаком

  таблетки світло-жовтого кольору круглої форми з плоскою поверхнею рискою та фаскою або круглої форми з плоскою поверхнею на одній зі сторін нанесено фігурний рисунок у вигляді розрізу цитруса. На поверхні допускаються вкраплення білого кольору.


  Фармакотерапевтична група. Вітаміни. Прості препарати аскорбінової кислоти (вітаміну С). Код АТХ А11G A01.

  Вітамін С (аскорбінова кислота) належить до групи водорозчинних вітамінів.


  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Аскорбінова кислота є необхідною для належного функціонування та формування сполучних тканин зокрема міжклітинної речовини та колагену. При синтезі колагену вона бере участь у гідроксилюванні проліну та лізину у пептидному ланцюжку. Аскорбінова кислота є частиною багатьох окисно-відновних реакцій в організмі та бере участь наприклад у метаболізмі фенілаланіну тирозину фолієвої кислоти норепінефрину гістаміну та деяких ферментних систем які беруть участь у синтезі ліпідів протеїнів та у гідроксилюванні карнітину або серотоніну. Аскорбінова кислота стабілізує стінку капілярів та підвищує абсорбцію заліза.

  Фармакокінетика.

  Аскорбінова кислота легко всмоктується у шлунково-кишковому тракті та проникає у тканини. Найвища концентрація виявляється у надниркових залозах гіпофізі та у кишковій стінці. Біотрансформується у печінці. Основним метаболітом аскорбінової кислоти є щавлева кислота яка виводиться із сечею. Виділення із сечею є ознакою насичення організму вітаміном С. Аскорбінова кислота проникає крізь плаценту та у грудне молоко. Її можна вивести з організму за допомогою гемодіалізу.


  Клінічні характеристики.

  Показання.

  – Для лікування гіпо- та авітамінозу С. Забезпечення підвищеної потреби організму у вітаміні С у період гострих респіраторних та інфекційних захворювань;

  – у період реконвалесценції після тяжких захворювань оперативних втручань;

  – при різних інтоксикаціях геморагічних діатезах захворюваннях сполучної тканини (ревматоїдний артрит) кровотечах (носові легеневі маткові);

  – при променевій хворобі гепатиті холециститі хворобі Аддісона при пораненнях м'яких тканин які в'яло загоюються інфікованих ранах та переломах кісток.


  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до аскорбінової кислоти та до інших компонентів препарату.

  Схильність до тромбозів; тромбофлебіт; цукровий діабет; сечокам'яна хвороба.

  Дитячий вік до 14 років.

  З особливою обережністю слід призначати пацієнтам із порушенням метаболізму заліза (гемосидероз гемохроматоз таласемія).

  Непереносимість фруктози; синдром мальабсорбції глюкози/галактози.

  Тяжкі захворювання нирок. Фенілкетонурія оскільки препарат містить аспартам.


  Особливі заходи безпеки.

  Оскільки вітамін С має легку стимулювальну дію не рекомендується приймати цей препарат наприкінці дня.

  У зв'язку зі стимулювальним впливом аскорбінової кислоти на утворення кортикостероїдних гормонів при застосуванні її у великих дозах потрібен контроль функції нирок та артеріального тиску.

  Препарат застосовувати з обережністю при підвищеному згортанні крові.

  Слід з особливою обережністю призначати пацієнтам:

  – із недостатністю глюкозо-6-фосфатдегідрогенази (високі дози кислоти аскорбінової можуть спровокувати гемолітичну анемію);

  – із нефролітіазом в анамнезі (ризик гіпероксалурії та осаду оксалатів у сечовому тракті після прийому великих доз кислоти аскорбінової).

  Довготривале застосування великих доз аскорбінової кислоти може прискорювати її власний метаболізм через що після відміни лікування може виникнути парадоксальний гіповітаміноз. Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

  Не слід застосовувати одночасно з іншими препаратами які містять вітамін С.

  З обережністю слід застосовувати препарат при поліцитемії лейкемії.

  Всмоктування аскорбінової кислоти може змінюватися при порушенні моторики кишечнику ентериті або ахілії (пригніченні шлункової секреції).

  Слід брати до уваги що застосування вітаміну С у високих дозах може змінювати деякі показники лабораторних аналізів (глюкози у крові білірубіну трансаміназ сечової кислоти креатиніну неорганічних фосфатів). Може бути негативним результат дослідження наявності прихованої крові у калі.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  При одночасному застосуванні аскорбінова кислота підсилює абсорбцію заліза пеніциліну етинілестрадіолу зі шлунково-кишкового тракту. Подібний ефект стосується і алюмінію тому це необхідно враховувати при одночасному лікуванні антацидами що містять алюміній.

  Аскорбінова кислота при одночасному застосуванні знижує ефективність гепарину антикоагулянтів.

  Абсорбція аскорбінової кислоти знижується при одночасному застосуванні пероральних контрацептивних засобів вживанні фруктових або овочевих соків лужного пиття. Одночасний прийом вітаміну С і дефероксаміну підвищує тканинну токсичність заліза особливо у серцевому м’язі що може призвести до декомпенсації системи кровообігу. Вітамін С можна приймати лише через 2 години після ін’єкції дефероксаміну. Тривалий прийом великих доз аскорбінової кислоти знижує ефективність лікування дисульфірамом.

  Великі дози препарату зменшують ефективність трициклічних антидепресантів нейролептиків – похідних фенотіазину канальцеву реабсорбцію амфетаміну порушують виведення мексилетину нирками.

  Аскорбінова кислота підвищує загальний кліренс етилового спирту. Препарати хінолонового ряду кальцію хлорид саліцилати тетрацикліни кортикостероїди при тривалому застосуванні зменшують запаси аскорбінової кислоти в організмі.

  При високих дозах аскорбінова кислота впливає на резорбцію вітаміну В12.

  Вітамін С підсилює виділення оксалатів із сечею таким чином підвищуючи ризик формування у сечі оксалатних каменів. Вітамін С збільшує ризик кристалурії при лікуванні саліцилатами.


  Особливості застосування.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Тривале застосування вітаміну С у підвищених дозах у період вагітності може негативно вплинути на розвиток плода тому слід дотримуватись рекомендованого дозування.

  При годуванні груддю від прийому препарату слід утриматись оскільки аскорбінова кислота проникає у грудне молоко.


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими  механізмами. Не впливає.


  Спосіб застосування та дози.

  Препарат приймати внутрішньо після їди розжовуючи таблетку.

  Дорослим та дітям віком від 14 років з лікувальною метою необхідно приймати по 1 таблетці  (0 5 г) на добу. Термін лікування – 10-15 діб.

  При гострих респіраторних та інфекційних захворюваннях для дорослих рекомендується   прийом по 1-2 таблетки (0 5-1 г) на добу (за 2 прийоми) протягом 7-10 діб.

  Далі – по ½ таблетки (0 25 г) на добу. Для відповідного дозування слід застосовувати таблетки з відповідним вмістом діючої речовини.

  Термін лікування визначає лікар залежно від стану пацієнта а також перебігу хвороби.


  Діти.Дітям віком до 14 років препарат рекомендовано застосовувати в іншій лікарській формі.


  Передозування.

  Вітамін С добре переноситься. Аскорбінова кислота є водорозчинним вітаміном її надмірна кількість виводиться із сечею. Однак при тривалому застосуванні вітаміну С у великих дозах можливе пригнічення функції інсулярного апарату підшлункової залози що вимагає контролю за станом останньої.

  Передозування може призвести до змін ниркової екскреції аскорбінової та сечової кислот під час ацетилювання сечі з ризиком випадання в осад оксалатних конкрементів.

  Застосування великих доз препарату може призвести до блювання нудоти або діареї які зникають після його відміни.

  Лікування симптоматичне.


  Побічні реакції.

  Вітамін С добре переноситься у рекомендованих дозах проте можуть виникнути такі побічні реакції:

  з боку травного тракту: при застосуванні у дозі понад 1 г на добу – подразнення слизової оболонки травного тракту печія нудота блювання діарея спазми шлунка;

  з боку сечовидільної системи: ушкодження гломерулярного апарату нирок ниркова недостатність кристалурія утворення уратних цистинових та оксалатних каменів у нирках та сечовивідних шляхах;

  алергічні реакції: іноді – екзема кропив’янка свербіж шкірні висипи ангіоневротичний набряк анафілактичний шок при наявності сенсибілізації;

  з боку ендокринної системи: ушкодження інсулярного апарату підшлункової залози (гіперглікемія глюкозурія) та порушення синтезу глікогену аж до появи цукрового діабету;

  з боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія дистрофія міокарда;

  з боку кровотворної системи: тромбоцитоз тромбоз гемолітична анемія гіперпротромбінемія еритроцитопенія нейтрофільний лейкоцитоз; у хворих із недостатністю глюкозо-6-фосфатдегідрогенази кров'яних тілець може спричинити гемоліз еритроцитів;

  з боку нервової системи: підвищена збудливість стомлюваність порушення сну головний біль;

  з боку обміну речовин: порушення обміну цинку міді;

  інші: відчуття жару.

   Препарат містить барвник жовтий захід FCF (E110) який може спричинити алергічні реакції.


  Термін придатності. 2 роки.


  Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

  Зберігати у недоступному для дітей  місці.


  Упаковка.

  По 10 таблеток у блістерах.

  По 10 таблеток у блістері; по 3 блістери у пачці.

  По 30 таблеток у контейнерах (баночках).

  По 30 таблеток у контейнері (баночці); по 1 контейнеру (баночці) у пачці.


  Категорія відпуску. Без рецепта.


  Виробник. ПАТ «Київський вітамінний завод».


  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  04073 Україна м. Київ вул. Копилівська 38.

  Web-сайт: www.vitamin.com.ua.

  Наявність в аптеках
  Додаткова інформація

  Додаткова інформація Вітамін С 500 мг таблетки з апельсиновим смаком №10

  Обліковий номер202895
  Форма товаруТаблетки
  ВиробникКиевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)
  Реєстраційне посвідченняUA/5623/01/01
  Умови відпускубез рецепта
  Температура зберiганняне вище +25°С
  Головний медикаментВитамины С
  код моріону130251
  Відгуки

  Відгуки Вітамін С 500 мг таблетки з апельсиновим смаком №10

  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  * - Поля, обов'язкові для заповнення
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

  Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


  Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

  Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


  САМОВИВІЗ

  Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

  Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

  Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


  Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

  Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Інші товари