Cовет Провизора

 • Сезон алергії: як допомогти організму?

  Навесні хтось радіє першим теплим променям сонця, радіє зеленій травичці та брунькам квітів, що розпускаються, а хтось відчайдушно намагається врятуватися від симптомів алергії: нежитю, чхання, закладеного носа, сльозотечі, сверблячки та висипів.
 • Вакцини: наявність, замовлення, придбання

  До вашої уваги адреси аптек мережі АДД, де ви завжди зможете уточнити наявність вакцини, яка вас цікавить, стати в чергу на певну вакцину, а також придбати її.
 • Вибираємо косметику на море

  Коли купальники і пляжні наряди вже упаковані, представниці прекрасної статі замислюються про те, яку косметику взяти на море. Це дуже важливий етап підготовки до відпустки, оскільки саме правильний підбір і використання косметичних засобів є запорукою вашого комфорту.
 • 10 ідей, які допоможуть розважити ваше чадо влітку

  Літо - це час експериментів. Нехай діти винесуть лід з холодильника на вулицю. Нехай кинуть в озеро м'ячик і подивляться, куди він допливе. Нехай зловлять павука. Нехай проведуть досліди з піском.
 • Як правильно вибрати зимове взуття для малюка

  Переохолодження ніг часто призводить до звуження кровоносних судин дихальних шляхів. Результатом цього можуть стати застудні захворювання, бронхіти, трахеїти. Тому дуже важливо вміти правильно вибрати зимове взуття для дітей. До того ж комфортні черевики - це коректне формування стопи і розподіл навантаження на м'язи, а також нормальне функціонування периферичної судинної системи.
 • Особливості профілактики грипу та ГРВІ

  ГРВІ - це гострі респіраторні вірусні інфекції, які практично ніколи не стають причиною виникнення будь-яких ускладнень.
 • Как выбрать витамины для школьников

  Нормальное развитие и крепкое здоровье детей школьного возраста невозможно без витаминов. Получая нужное количество полезных веществ, они легко справляются с учебными нагрузками, свободно концентрируются на задачах и намного быстрее усваивают новый материал.
 • 5 правил использования водостойкой косметики

  Несмотря на бытующее мнение, что такие средства вредны для кожи, при выборе качественного продукта и соблюдении технологии его нанесения негативное воздействие полностью исключается. Читайте далее.
 • Выбирайте крем для загара не с максимальной, а оптимальной защитой

  С тех пор, как Коко Шанель ввела моду на загар, бронзовый оттенок кожи стал символизировать роскошную жизнь, а морские курорты стали чрезвычайно популярными. Однако со временем медики начали беспокоиться.
 • Как выбрать солнцезащитный крем

  Подбирайте защиту от солнца правильно и наслаждайтесь последним месяцем лета

Товаров от 1 до 10 с 42

Страница:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5